PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Velikonoční turnaj Uherské Hradiště, 7.4.2024

                                               
9.
Duben
2024

Výsledky našich 4 závodníků.

Martin Tupa 2. místo 2/3 – Martin ukázal, že nad judem dokáže přemýšlet a že když se chce, tak to jde. Jde vidět, že během tréninku dává pozor, a dokázal pomocí otáčení krásně zpacifikovat soupeře, kterého pak udržel na držení.

Martin Kolev 3. místo 1/3 – Martin se ve váze opět potkal s Odrou Králem. Bojovali spolu hned první zápas, a bylo to velmi vyrovnané. Martin nakonec po golden score zvítězil na pomocný bod. Ostatní zápasy se Martinovi nepodařily proměnit, a oba prohrál.

Ondřej Král 4. místo 0/3 – Ondra čekal podobný osud jako Martina. V zápasu s Martinem šlo vidět zlepšení. Ondra začal konečně pracovat rukama, a tak se mu podařilo hodit Martina na wazari. To bohužel nestačilo, a nakonec prohrál. Ostatní zápasy se mu také nepodařilo vyhrát. Soupeři měli značně navrh, a to ať už silově, tak i technicky.

Anička Levová – 2. místo 2/3 – Anička nastupovala do váhy s lehčími holkami, takže bylo potřeba se přizpůsobit rychlostí a mrštností. První zápas jakoby Anička ani nechtěla vyhrát, ale ve zbylých zápasech v sobě probudila bojovnici, a soupeřky rychle a účinně zpracovala.

Gratuluji

Jirka