PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Šampionát Moravy 2023, Veselí nad Moravou 18.11.2023

                                               
19.
Listopad
2023

Šampionátu Moravy se tento rok byl opravdu zúčastnili nejlepší závodníci v kategoriích U10 a U12 z celé Moravy. Celkem jich bylo přes 350 a konkurence byla asi nejvyšší za poslední roky.

Našich borců bylo sedm a podali výkony na hranici svých schopností.

Kategorie U10

Martin Tupa – 3 ,místro, 3 zápasy/1 vítězství. Pěkný úspěch, ale Martin bojoval především sám se sebou. Věřím, že příště to bude lepší.

Kristián Hrda – bez umístění 2/0. První zápas byl rychlý, ve druhém Kiko bojoval, ale na soupeře nestačil. I u něj věřím, že jeho čas ještě přijde.

Kategorie U12

Martin Kolev – 2.místo, 4/3. Martin předvedl parádní výkon ve všech kolech. Do finále šel bez respektu, ale na otevřený výkon doplatil. Nastoupil první, ale soupeř rychle zareagoval a kontroval stejnou technikou hodem na ippon. Přesto je to velký úspěch a Martin si ho opravdu zaslouží.

Ondra Král – 9.místo 3/1. Pro Ondru byl tento turnaj smolný. Vybojoval 3 vyrovnaná utkání a v tom posledním prohrál 4 sekundy před koncem.

Martin Šupler – bez umístění 2/1. Bojoval jako lev a v prvním zápase ukázal srdce bojovníka. Vedl na wazari, ale v poslední sekundě upadl také na wazari. V prodloužení, ale pěknou technikou utkání rozhodl. V dobrém výkonu pokračoval i ve druhém utkání, ale na soupeře nestačil. Každopádně je vidět u Martina zlepšení.

Petr Bajer – 9.místo 2/0. Peťa jel na turnaj po nemoci a bohužel to bylo znát. Nedal svou kůži zadarmo, hlavně v druhém zápase bojoval, ale neúspěšně. Je fajn, že Peťa chce závodit, doufám, že mu to vydrží.

Robert Ovesný – bez umístění 1/0. Bob nastoupil bez bázně a hany, ale bohužel 1 trénink týdně na víc než na první kolo na takové soutěži nestačí

Úspěšným gratuluji a děkuji všem za vzornou reprezentaci. Díky také rodičům za dopravu a podporu, Danovi Kalouskovi za koučing.

Věřím, že všchichni si odnesli cenné zkušenosti a pomůže jim to na dalších závodech.

Jirka