PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Pohár osvobození, Tvrdonice 01.04.2023

                                               
1.
Duben
2023

V sobotu 01.04.2023 se na turnaji v Tvrdonicích sešla silná konkurence z celé jižní Moravy. Celkově se sešlo přes 180 závodníků.

Výsledky našich reprezentantů:

U10

Kiko Hrda – 4.místo, prohrál všechna 3 utkání. ale bylo vidět, že do toho dal všechno

Martin Tupa – 2.místo, 3 zápasy/2 vítězství. Výkon se zlepšuje, ale před sebou má hodně práce. Naštěstí vždy zabral ve správnou dobu a zaslouženě získal střibro.

U12

Ondra Král – 2.místo, 4/3. Předvedl velmi kvalitní výkon, 3x byl úspěšný, ale ve finále nestačil. I jeho stříbro je zasloužené.

Martin Kolev – 4.-5.místo. Startoval ve stejné váze jako Ondra a první dva zápasy byly parádní. Pak narazil na budoucího vítěze váhy, ale vybojoval pěkný zápas. Bohužel se nakonec nechal soupeřem převálcovat. V zápase o 3.místo dostal hned na začátku šido za vyšlápnutí, ale ani v golden score se mu nepodařilo soupeře hodit na hodnocenou techniku a na tento trest nakonec prohrál. Věřím, že nabral plno důležitých zkušeností.

Petr Bajer – nepostoupil ze skupiny. Ve skupině měl 3 soupeře. Bohužel porazil pouze jednoho a to na postup nestačilo. Přesto že nakonec nepostoupil ze skupiny, jeho výkon se zlepšil.

Anička Levová – měla pouze 1 soupeřku. kterou dobře zná. Bohužel nenašla recept, jak soupeřku vyvést z míry. Dvakrát prohrála a celkově tedy byla na 2. místě.

Díky všem závodníkům za odpovědný výkon a věřím, že příště to bude ještě lepší a úspěšní budou i ti, kteří dnes prohráli.

Jirka