PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Novoroční turnaj, Jihlava, 7.1.2023

                                               
8.
Leden
2023

Na první turnaj v kalendářním roce 2023 vyrazilo 6 našich závodníků. V celkovém počtu 228 závodníků, v žákovských kategoriích U8-U14, (z ČR, ale i Bosny a Hercegoviny a Rakouska) se sešla velmi silná konkurence. Soutěžilo se už v nových věkových kategoriích a podle nových pravidel. Každý z našich borců měl minimálně 2 zápasy, ale většinou to bylo více. Protože od 16.12.2022 jsme neměli tréninky, jsou výsledky velmi slušné.

Výsledky:

U10

Martin Tupa – měl 4 zápasy z toho 1 vítězný. Martin musí zapracovat na technice. Jen snaha a síla nestačí. Přesto ho chválím, že bojoval i proti velmi silným soupeřům.

U12

Martin Kolev – ve váze měl celkem 14 soupeřů. Vybojoval 6 zápasů, z toho 5 vítězných. Vyhrál skupinu i čtvrtfinále a prohrál těsně až v semifinále. Souboj o 3.místo vyhrál také jen těsně, ale zaslouženě. Konečné 3.místo je moc pěkný úspěch. Gratuluji.

Filip Staníček – měl dobrý los. Přestože ve skupině vyhrál jen zápas ze dvou, postoupil do semifinále, Tam bohužel na soupeře soupeře nestačil a obsadil konečné 3.místo. Bilance 3/1. Gratuluji, ale Fífa musí víc zapracovat na rychlosti provedení technik.

Ondra Král – startoval ve stejné váze jako Filip, ale trošku doplatil na los. První zápas ve skupině vedl, ale nakonec prohrál na kontrachvat a přestože potom porazil oba další soupeře (jedním z nich byl budoucí vítěz), do dalších bojů díky nižšímu skore nepostoupil. Ondrův výkon hodnotím velmi kladně, ale musí zapracovat na taktice prvních zápasů a rozšířit rejstřík technik.

Petr Bajer – Peťa byl teprve na druhých závodech. Bojoval, ale na soupeře to nestačilo. Peťu chválim za odvahu a hlavně za pevnou vuli a výdrž, protože bojoval vždy až do konce a soupeřům nedal nic zadarmo.

U14

Marek Vach – Marek měl pouze jednoho, se kterým vybojoval 2 zápasy. Oba zápasy sice prohrál, ale jeho výkon měl stoupající tendenci.

Díky všem závodníkům za vzornou reprezentaci klubu i Brna a rodičům díky za dopravu a podporu. Bylo moc fajn.

Věřím, že na příští závody pojede ještě víc závodníků a výsledky budou také lepší.

Jirka