PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

VC Zdeňka Ludvíka, Prostějov, 23.-24.4.2022

                                               
24.
Duben
2022

V krásné víceúčelové v Prostějově se o víkendu 23.-24.4.2022 uskutečnil turnaj všech mládežnických kategorií.

Jsem rád, že se řady našich závodníků rozšířily a zúčastnilo se 10 borců. Výsledky:

sobota:

Kristán Hrda – 3.místo, 3 zápasy/1 vítězství. Kiko vybojoval první vítězství a bylo vidět, že ho zápasení začalo bavit.

Filip Staníček – 2.místo, 4/3. Filipův výkon se stále pomalu zlepšuje, nicméně 2 zápasy vyhrál jen na jeden bod a v posledním zápase zase naopak na jeden bod rozhodnutím rozhodčího prohrál. Nejen můj názor na výsledek tohoto zápasu byl opačný, ale rozhodčí svůj názor nezměnil. Věřím, že příště si už Filip první místo vybojuje jednoznačně.

Anička Levová – 2.místo 2/0. Vybojovala 2 utkání se známou soupeřkou, ale bohužel tentokrát měla k vítězství daleko.

Roman Kinzel – 5.místo, 5/1. Roman neměl svůj den. Na turnaj nepřijel v pohodě a bojoval především sám se sebou. Jeho výkon se zápas od zápasu zlepšoval až nakonec alespoň v posledním zápase zvítězil. Musím ho pochválit za chlapský přístup a věřím, že ho to posílí v dalších bojích.

Míša Hubáček – 9.místo, 3/1. Prosadit se v konkurenci 22 soupeřů nebylo vůbec jednoduché, navíc Míša přešel do vyšší váhové kategorie. Přesto v prvním zápase rychle a přesvědčivě zvítězil. Ve druhém, vyrovnaném zápase prohrál s budoucím vítězem. Bohužel prohru těžce nesl. Postoupil sice do repasáže, ale tam na soupeře nestačil. Je to tvrdá zkušenost a Míša musí zapracovat na zlepšení.

Tomáš Staniczek – 5.místo, 4/2. Po prvním prohraném zápase se Tomáš nechal vyhecovat a 2 zápasy v repasáži vyhrál (1 dokonce s soupeřem s 4/5 kyu) a dostal se do souboje o třetí místo. Tam už na zkušeného soupeře nestačil, ale za svůj výkon zaslouží velkou pochvalu.

Tobiáš Janoušek – bez umístění. 2/0. Toby, ve stejné váze jako Tomáš Staniczek, narazil ve dvou zápasech na silné soupeře a bohužel tentokrát opatrný výkon na úspěch nestačil. Toby musí zapracovat na technikách a posílit sebevědomí.

neděle

Oli Antonín 5.místo, 3/1. Prohrál v souboji o třetí místo.

Dan Kalousek – 2.místo, 4/3. Parádní výkon a zasloužené 2 místo. Gratuluji.

Martin Vidlák – bez umístění. Přestože první zápas s přehledem vyhrál, ale ve druhém, vyrovnaném zápase udělal jednu chybu, kterou soupeř využil a bohužel ho nevytáhl do oprav.

Díky závodníkům za přístup a reprezentaci klubu i města, rodičům a za dopravu a podporu a Pekimu za nedělní koučování.

Jirka