PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Labara cup, Velká Bíteš, 9.4.2022

                                               
9.
Duben
2022

Na turnaj do Velké Bíteše vyrazila výprava 7 závodníků. Původně měl měl koučovat Kuba Matal, ale náhle onemocněl, nahradil jsem ho tedy já. Turnaj měl spád a dobrou organizaci. Podle mého názoru všichni naši borci bojovali na hranici svých možností a jediným nedostatkem byl výkon rozhodčích

Výsledky:

2. místo – Tobiáš Janoušek – byla to Tobíkova premiéra na turnajích a vyšla mu nad očekávání. Zápasil ve 3 zápasech, z nichž ve 2 zvítězil a pouze v jednom na soupeře nestačil. Předvedl pěkný výkon a věřím, že bude v takových výkonech pokračovat.

2.místo – Roman Kinzel. Absolvoval nejvíc zápasů ze všech. První 2 zápasy byly opatrné Romča se šetřil (druhý vyhrál jen na 1 bod). Třetí zápas byl vyrovnaný, oba borci bodovali a výsledek byl do konce otevřený. Bohužel negativní roli v tomto zápase sehráli rozhodčí, kteří podle mě neohodnotili Romčovi platnou techniku a nakonec tento zápas prohrál. Čtvrtý zápas byl už jasně pro Romana. 2.místo je více než zasloužené. (4/3)

2.místo – Anička Levová (2/1). Vybojovala oba dva zápasy s chlapci. V prvním, vyrovnaném, podlehla až v závěru a druhý jednoznačně vyhrála.

2.místo – Lukáš Bulička, 2/1. Luki získává zápasové zkušenosti, bojuje, ale zatím chybí technika. Přesto nakonec ve druhém zápase soupeře převálcoval a zaslouženě získal stříbrnou medaili.

3.místo – Filip Staníček 2/1. Fífa měl tentokrát smůlu. Přestože jeden zápas vyhrál na druhé místo to nestačilo. I toto je zkušenost, sed kterou je potřeba počítat.

3.místo – Ondra Král, 2/0. U Ondry se bohužel projevil výpadek tréninku, způsobený nemocí. Navíc narazil na zkušené soupeře na které tentokrát nestačil. Věřím, že příště to bude lepší,

4.místo – Marek Vach 3/0. Markovi tentokrát turnaj nevyšel. Bohužel mu chybí fyzička, protože se soupeři vydržel vyrovnaně bojovat cca 1 minutu a pak už nestačil.

Díky všem závodníkům za předvedené výkony a rodičům za podporu a dopravu. Jsem rád, že se řady závodníků rozšířily a že se jejich výkony zlepšují. Sezona pokračuje a já se těším na další pěkné zápasy.

Jirka