Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

Pohár Tvrdonic, 2.4.2022

3.
Duben
2022

> O sobotě 2. 4. se uskutečnil turnaj v Tvrdonicích pro mláďata do 8 let (U9) a do 10 let (U11) a souběžně probíhala soutěž družstev o pohár Tvrdonic 🏆.
> Účast na tomto turnaji byla komorní, přijelo cca do 100 závodníků z asi 6 oddílů.
>
> Náš oddíl reprezentovali celkem 8 judistů z toho 4 byli měli závodech premiéru, jmenovitě:
> zkušenější závodníci: Anna Levová, Filip Straniček, Roman Kinzel, David Žák,
> po prvé na závodech: Martin Tupa, Lukáš Bulička, Kristián Hrda a Matěj Procházka
>
> Skoro všichni naši judisti a judistka měli ve své váhové kategorii 2 zápasy, kromě Kristiána ten měl 3 zápasy.
>
> Všichni naši judisti byli na bedně 💪👍🎉🎉 konkrétně:
> na 2. místě 🥈s bilancí 1 výhra/1 prohra se umístili: Anička, Filip, Romča, David, Lukáš, Martin
> na 3. místě 🥉 s bilancí 0 výhra/ 2; 3 prohry se umístili: Matěj a Kristián.