PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Lízátkový turnaj Uherský Brod, 26.2.2022

                                               
27.
Únor
2022

Na turnaji pro začátečníky v kategorii mláďat náš klub úspěšně reprezentovali 2 kluci a jedna dívka, všichni v kategorii U11 . Mezi více než stovkou závodníků se určitě neztratili. Jejich výsledky:

Ondra Král – přestože v týdnu nebyl na tréninku, protože se necítil dobře, na jeho výkonu to nebylo znát. V zápasech si počínal jako zkušený borec a všechny vyhrál na ipon. Ten poslední byl fakt parádní. Zaslouženě obsadil 1.místo.

Anička Levová – měla těžký los, protože ve váze měla 2 těžší kluky. Je fajn, že se jich nezalekla a prala se s velkým nasazením. V prvním zápase se jí odvaha vyplatila a vyhrála na ipon. Ve druhém bohužel hned na začátku zápasu nevyužila šanci bodovat a po následném útoku zápas prohrála. Výsledkem bylo 2.místo. Musím Aničku pochválit za nebojácný výkon.

David Žák – turnaj byl pro něj závodní zkušeností. Přes počáteční nejistotu se pral moc pěkně a hned v prvním zápase předvedl pěkný hod a zápas vyhrál. Ve druhém zápase bojoval celé 2 minuty a těsně prohrál. V posledním zápase soupeř Davida překvapil rychlou technikou a David skončil na zádech. 3.místo v první turnaji je velmi pěkný výsledek a Davidův výkon byl pro mě příjemným překvapením.

Mám radost, že nám rostou noví úspěšní závodníci a věřím, že se jejich řady ještě rozšíří. Všem závodníkům gratuluji a děkuji rodičům za dopravu a podporu.

Jirka