PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Líšeňský pohár 2012

                                               
9.
Únor
2022

O sobotě 5. února proběhl turnaj o LÍŠEŇSKÝ POHÁR ? v ZŠ Holzova v Líšni. Celková účast na turnaji byla velká, kolem cca 160 judistů a dokonce se přijeli poprat i judisti ze sousedního Rakouska ??

Náš oddíl reprezentovali judistky i judisti, jmenovitě: Oliver Antonín, Michal Hubáček, Filip Straniček, Marek Vach, Roman Kinzel, poprvé na závodech byli Ondřej Král a Anna Levová.

Všichni měli minimálně po dvou zápasech a téměř všichni minimálně jedenkrát vyhráli a umístili na bedně:

1,místo Oli 2 zápasy/2 vítězství na ipon, ?- měl jen jednoho soupeře, ale na úspěch se hodně zapotil, především v druhém zápase

2.místo Anička 2 zápasy (2/1) ?- bojovala, první zápas vyhrála se štěstím a ve druhém zápase zkušenější soupeřce dlouho vzdorovala

3.místo Filip 3 zápasy (3/2) ?předvedl bojovný výkon, ale těžko se prosazoval proti zkušeným soupeřům.

2.místo Roman 3 zápasy (3/2 ?pěkně se pral a předvedl i pěkné techniky a bylo vidět zlepšení

3.místo Ondra 3 zápasy (3/1) ?počáteční tréma z Ondry rychle spadla a dobrý výkon potvrdil jedním vítězstvím

3.místo Míša 3 zápasy (3 / 2) ?první turnaj ve vyšší věkové kategorii ho prověřil. Přestože první zápas těsně prohrál, potom ukázal srdce bojovníka a další zápasy už s přehledem vyhrál.

Marek 2 zápasy/bez vítězství a bez umístění. Také absolvoval první turnaj ve starší věkové kategorii a se zkušenějšími soupeři získal nové zkušenosti.

Velká gratulace všem závodníkům ???, děkuji rodičům za spolupráci a zvláštní díky patří i Danovi Kalouskovi a Martinu Vidlákovi, kteří z vlastní vůle přišli povzbudit své mladší kolegy na tomto turnaji ??

Zdar judu ? a uvidíme se na trenále ?

Peťa a Jirka