PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Mezinárodní turnaj judo, Bielsko-Biala, 08.01.2022

                                               
9.
Leden
2022

Na první soutěži v roce 2022, silně obsazeném žákovském turnaji v Polsku, v Bielsko-Biale, (zúčastnilo se cca 600 startujících) se naši 3 borci neztratili. Velkou radost nám především Míša Hubáček.

Velkou radost nám udělal především Míša Hubáček. Míša obhájil získání oranžového pásku 🥳🤩🏆🥇🥋. Startoval ve věkové kategorii M12 a nedal soupeřům šanci. Celková bilance 4 zápasy /4 výhry, přičemž finále vyhrál na parádní ippon. V kvalitním výkonu mu ani nevadilo, že má půjčený delší pásek. Míša je talent.

Druhý bojovník, Oli Antonín, bojoval se střídavými úspěchy. První, vyrovnaný zápas prohrál, v opravách první zápas vyhrál, ale další prohrál, s bilancí 3/1 a skončil na 7.místě.

Třetí závodník byl Aleš Brázda a popral se ze všech tří nejvíce. Zápasit začal až po 17 hodině a jeho poslední zápas byl předposledním zápasem celého turnaje. Vybojoval 5 zápasů s bilancí 5/3. Malým stínem na Aldově kvalitním výkonu je prohra v zápase o tětí místo, tzn. výsledkem je 5.místo.

Všechny 3 borce musím pochválit za odvahu závodit po delší tréninkové přestávce a poděkovat jim za jejich aktivní přístup. Takový dobrý začátek může být dobrou inspirací všem našim borcům do další sezony.

Dále musím poděkovat paní Míše Hubáčkové a Jirkovi Brázdovi za dopravu a koučing.

Jirka