PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Velká cena Adamova, 25.9.2021

                                               
27.
Září
2021

Posledního kvalifikačního turnaje o postup na PČR se zúčastnili z našeho klubu 2 starší žáci U15, Aleš Brázda a Jirka Brychta, 1 mladší žák U13, Oli Antonín a 1 mládě U11, Míša Hubáček. Výsledky byly střídavé.

Aleš – začínal pomalu a s chybami, ale postupně se lepšil a zvítězil ve všech 4 zápasech, navíc oplatil porážku svému největšímu rivalovi a zaslouženě obsadil 1.místo a postoupil na PCR. Gratuluji. Přestože výkon nebyl ještě ideální, Aleš dokázal, že je bojovník.

Jirka – vybojoval také 4 zápasy, přestože bojoval, tentokrát nezískal ani jedno vítězství. Přesto musím Jirku za jeho výkon pochválit a doufám, že ho neúspěch neodradí a není na závodech naposledy. Příště to bude lepší.

Oli – podle mého názoru bojoval na hranici svých sil. Byl nalosován v pavouku. V prvním zápase po boji zaslouženě zvítězil. Ve druhém zápase, zpočátku vyrovnaném, došla v druhé půli Olimu fyzička a dvakrát „upadl“ na tomoe nage. Skončil tedy na děleném 5.místě.

Míša Hubáček – vyhrál všechny 3 zápasy a obsadil 1.místo. Porazil i vyšší pásky a předvedl velmi solidní výkon. Gratuluji.

Díky všem za vzornou reprezentaci klubu.

Jirka