PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Běžecká příprava – soutěž duben 2021

                                               
4.
Duben
2021

Dobrý den všem,

Předem vám všem přeji pěkné velikonoční svátky.

Doufám, že jste vy i vaši blízcí v pořádku. Určitě máte v této době nějaký způsob, jak se uvolnit, protáhnout a zacvičit si nebo se dokonce i zapotit. Zima skončila a nevím jak vy, ale já už se připravuji na začátek tréninků, i kdyby to měly být zase jen tréninky outdoor.

Jedním z mnoha možných způsobů přípravy je běh. Proto jsme vymysleli jednoduchou motivační soutěž pro všechny naše členy:

Název soutěže: Běžecká příprava:

Co je cílem:

Uběhnout, sám nebo s doprovodem, co nejvíce kilometrů za předem danou dobu. Soutěž bude probíhat od 06.dubna. do 01. května.  Výsledky (datum/celé kilometry/den) posílejte e-mailem na e-mailovou adresu: hirsch@judovbrne.cz průběžně.. Každý týden v  neděli ve  12:00 hodin je uzávěrka.  Soutěž bude uzavřena v neděli 02.05.2021 ve 12:00 hodin.

Hodnocení je subjektivní, tzn. že počet uběhnutých kilometrů si určí poctivě každý sám. U mláďat to předpokládá pomoc rodičů. Věřím, že rádi pomůžou. Jde především o to, aby všichni začali zlepšovat svou fyzickou kondici a připravovali se na lepší dobu, kdy budeme zase trénovat.

Hodnocení bude ve věkových kategoriích:

  • Mláďata  U7
  • Mláďata  U9
  • Mláďata U11
  • ml. žáci U13
  • st. žáci U15
  • dorost U18 

Všichni, kteří se zúčastní budou odměněni dárkem – sportovním vybavením. V jednotlivých kategoriích budou vyhlášeni vítězové. Mimo to bude vyhlášen celkově nejlepší běžec.

Jde hlavně o to vyprovokovat všechny, aby se začali hýbat.

V případě připomínek mě kontaktujte.

Přeji vše dobré a hlavně zdraví

Jirka