PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Přerušení tréninků judo – další informace

                                               
17.
Březen
2020

Ahoj všichni,

Věřil jsem,, že ta lapálie bude trvat max. 14 dní. Minulý týden to vypadalo, že budeme trénovat ještě koncem března. Teď už takový optimista nejsem. Nikdo neví jak dlouho to bude trvat. Přesto nesmíme klesat na mysli a musíme dělat co se dá..

Na facebooku jsme našel info z Academy Praha a myslím si.že je využitelné i pro nás:

  • Doporučuji, aby naše děti trénovaly alespoň doma. Zde Vám posílám 1. díl našeho nového seriálu ,,Judo na doma“. Na videu jsou uvedené cvičení, které by děti doma měly cvičit každý den😊. Video je určeno pro děti od 7 let. https://www.youtube.com/watch?v=tush89xYuko
  • Pro ty nováčky, kteří mají zájem skládat zkoušky na vyšší pás, doporučuji opakovat si a učit se techniky na vyšší pásy alespoň teoreticky. Instruktážní videa naleznete na našich stránkách https://www.judoprodeti.cz/zkousky-na-vyssi-pas-zkusebni-rad.
    Aktuálně nikdo z nás neví, jak tato situace bude dlouho trvat, proto Vám nyní neumíme přesně představit kompenzaci ušlých lekcí. Ale počítejte, prosím, s tím, že:
    a. Alespoň část z celkového počtu zrušených tréninků plánujeme nahrazovat na konci školního roku, kde máme na několik lekcí prostor.
    b. Pokud tato situace bude trvat delší dobu, naplánujeme případně náhrady neuskutečněných lekcí na začátek září, pokud nám to provozovatel dané lokality dovolí.

Snažíme se najít možnost alespoň částečné náhrady tréninku, ale zatím upřednostňujeme ochranu zdraví.

         Pevně věřím, že současnou situaci všichni zvládneme a brzy se zase setkáme na tatami.

Jiří Hirsch

předseda klubu