PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Řečkovický nářez 2019 – zhodnocení

                                               
13.
Červen
2019

Vážení přátelé,

myslím si, že je nejvyšší čas, abych zhodnotil sobotní turnaj.

Když jsme s Laďou a Jirkou začali loni na letním soustředění plánovat turnaj, moc jsem nevěřil, že do toho nakonec půjdeme.Oslovil jsem ale další rodiče našich členů a byl jsem příjemně překvapený, jakou máme podporu.Navíc nám hodně pomohl radami a zapůjčením tatami Radek Kříž ze spřáteleného líšeňského klubu Judo Kata Brno. Organizovali jsme takovou akci poprvé a jak se říká, štěstí přeje připraveným. Připravovali jsme se opravdu důkladně, ale neměli jsme jistotu, jestli to bude stačit.

Rozdělili jsme odpovědností a můžu říct, že všichni svoje úkoly splnili možná i překročili. Táhli jsme za jeden provaz a všechny provozní problémy jsme vyřešili.Měl jsem z toho stejnou radost jako z výborných výsledků našich bojovníků.

Nerad bych někoho vynechal, proto nebudu jmenovat jednotlivce, ale tým fungoval bezvadně.Prostě jsme to dali a jsme dobří. Jsem na Vás všechny opravdu hrdý a jsem rád, že spolupracuji s takovými fajn lidmi.

Navíc nám pomohli sponzoři:

  • Městská část Brno-Řečkovice
  • Magistrát města Brna
  • Jihomoravský kraj
  • Krajský svaz judo
  • iNexia s.r.o.
  • 5PGE
  • a další

Cíl byl dosažen: Spokojené děti, dárky pro ně a my jsme měli luxusní guláš. Panovala super atmosféra a i hosté si našli své.

To, že prostory byly malé a byly takové jaké byly ? Právě proto, to mělo takové kouzlo, atmosféru a povedlo se to. Okolí malé prostory nahradilo.

Takže jsme laťku dali hodně vysoko a musíme hodně zabrat, aby ten příští ročník byl lepší jako ten letošní.

Velký dík všem za zážitek a super nápady.

Jirka