PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Novoroční turnaj, Jihlava, 12.1.2019

                                               
12.
Leden
2019

Další skupina závodníků začala nový rok 2019 na tradičním turnaji  v Jihlavě.  Našich borců bylo 6, celkem se zúčastnilo asi 160 závodníků.

Výsledky:

1.místo: Aleš Brázda – 5 zápasů /5 vítězství. Ve skupině měl 3 těžké soupeře, přesto vyhrál všechna utkání (1x golden skore na 1 bod). Ve semifinále zvítězil s přehledem a ve finále narazil na tradičního soupeře a po těžkém boji v golden skore vyhrál zaslouženě na 1 bod.

1.místo: Thea Staniczková – 2/2. Mezi dívkami neměla soupeřku a byla nalosována do váhy s chlapci. Přestože, šla do zápasů s obavami, oba své 2 soupeře rychle vyřídila.

2.místo: Tomík Staniczek – 3/2. pro mě největší překvapení. Přijel jen tak, se sestrou na výlet a nakonec málem váhu vyhrál. První dva zápasy vyhrál a v posledním prohrával. Těsně před koncem soupeře pěkně hodil a srovnal skore. Bohužel ale na zemi se nechal chytit do držení a utkání nakonec prohrál. Moc chválím jeho bojovnost.

2.místo: Bertík Táborský 2/1. První turnaj ve starší věkové kategorii zvládl dobře. Musí ztratit respekt z vyšších pásků a potom to bude ještě lepší.

2.místo: Oli Antonín 3/2. První 2 zápasy s přehledem vyhrál, ale v posledním narazil na místního šampiona. Bojoval, ale na soupeře tentokrát nestačil. Musíme zapracovat na rychlosti provedení technik.

4.místo: Martin Vidlák 3/0. Tentokrát mu to vůbec nevyšlo.V prvním zápase bojoval, ale prohrál. Potom ztratil motivaci a v dalších zápasech už to byly rychlovky. Musí se naučit prodat to co se naučil na tréninku.

Všem úspěšným gratuluji.

Díky rodičům za dopravu a Jirkovi Brázdovi navíc za fotodokumentaci.

 

Jirka