PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Líšeňský pohár, 17.11.2018

                                               
18.
Listopad
2018

Letošního Líšeňského poháru se zúčastnil dosud největší počet závodníků (154) a zároveň největší počet závodníků z našeho klubu – patnáct.Bylo to opravdu příjemné zjištění, že máme tolik aktivních bojovníků. Na turnaj jsme se připravovali a výsledky tomu odpovídají. Výsledky jsou důležité, ale hlavně pozitivně hodnotím aktivní přístup všech závodníků a kvalitní výkony. Gratuluji těm kterým to vyšlo, hlavně nováčci mě příjemně překvapili a turnaj jim vyšel, jiní se snažili, ale nevyšlo jim to.

Výsledky jednotlivců:

1.místo – Míša Hubáček 2/2 – zápasy zvládl bez problémů, navíc moc pěknými technikami. Míša je fakt borec.

1.místo – Štěpa Hřebíček 3/3 – dva zápasy zvládl v pohodě, v posledním vyrovnaném utrhl vítězství na svou stranu a ukázal srdce bojovníka.

1.místo – Matěj Hřebíček 2/2 – měl jednoho soupeře a zápasy bez problémů zvládl

1.místo – Bertík Táborský 2/2 – předvedl pěkný výkon a zaslouženě zvítězil

1.místo – Jirka Škárek 3/3 – měl silné soupeře, ale nedal jim šanci. Parádní výkon

1.místo -Martin Vidlák 3/2 – měl 1 soupeře, po dvou zápasech byl nerozhodný stav a rozhodoval až třetí. Martin ho rozhodl škrcením.Zlepšil se hlavně v  přístupu k utkání.

2.místo – Veronika Řeháková 3/2 – byla nalosována do chlapecké váhy, ale soupeřů se nezalekla. Verča sen zlepšuje turnaj od turnaje.

2.místo – Aleš Brázda 4/3 – ačkoliv skoro 14 dní netrénoval předvedl Aleš parádní výkon a prohrál pouze ve finále se soupeřem, kterého předtím porazil ves skupině

3.místo – Matěj Adam 3/1, – byl nalosován do pavouka, postoupil ze skupiny, ale dál už to nešlo, měl silné soupeře, Musí zamakat na technice.

3.místo – Filip Adam 3/1 – vybojoval vyrovnaná utkání, jedno dokonce prohrál v golden skore. Vidím určité zlepšení

3,místo – Oli Antonín 3/1 – Olimu turnaj nevyšel. Prohrál s tradičními soupeři a nedokázal se prosadit. Musíme vše zrychlit.

4.místo – Jirka Brychta 3/0 – byl poprvé na větším turnaji a vybral si nováčkovskou daň, Předvedl nadšený výkon a doufám, že ho nadšení neopustí

4.místo – Tom Staníczek 3/0 – věřím, že už pochopil, že jde o detaily, které rozhodují zápasy a začne na sobě pracovat

5.-6. místo – Dan Kalousek 2/0 – Dan trénoval po zranění velmi málo. Výsledek tomu odpovídá. Věřím, že se rychle dostane do své formy.

5.-.6. místo – Thea Staniczková 2/0 – stejně jako Verča neměla ve své váze soupeřku, tzn. že byla nalosována do pavouka s klukama. Bojovala, ale ve vyrovnaných zápasech prohrála. Za svůj výkon zaslouží pochvalu.

V soutěži družstev jsme obsadili pěkné 3.místo, ale pohár jsme potřetí neobhájili. Přesto si myslím, že v silné konkurenci jihomoravských klubů jsme jako klub obstáli a z výsledků a výkonů mám radost.

Díky moc za koučování Petře a Kubovi.

Fotky jsou na adrese:

IMG_6056

Jirka