PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Turnaj mládeže, Pohořelice, 27.10.2018

                                               
28.
Říjen
2018

V termínu podzimních prázdnin se konal ve sportovní hale v Pohořelicích 4.ročník velmi dobře organizovaného turnaje mláďat a mladších žáků. V celkovém počtu 140 závodníků z Moravy a Rakouska se naši bojovníci vůbec neztratili.

Nejlépe se dařilo Verunce Řehákové – Pěkně se prala, předvedla pěkné uči-komi, kombinace a vyhrála s přehledem obě svá utkání. Zaslouženě vybojovala 1.místo.

Aleš Brázda si turnaj opravdu užil – Dva první zápasy vyhrál až v závěru prodloužení golden score. Třetí naopak prohrál těsně před koncem. Měl toho opravdu dost, ale dovedl se ještě zkoncentrovat a čtvrtý zápas rychle rozhodnout. S bilancí 4/3 obsadil zaslouženě 2.místo.

Třetím reprezentantem našeho klubu byl Bertík Táborský.  První zápas jednoznačně vyhrál, ale ve druhém narazil na tradičního soupeře. Srdnatě bojoval, ale soupeř byl rychlejší v nástupech a dvakrát Bertíka převálcoval. Bertík prohru hodil za hlavu a oba další zápasy v opravách vyhrál. Přesto, že mu tentokrát nepřál los, třetí místo je více než zasloužené.Bilance 4/3:Myslím, že si zlepšil náladu po neúspěšném startu PČR.

Všechny musím moc pochválit a jsem rád, že předvedli nejlepší výkony v této sezoně.

Fotky jsou na:

https://www.flickr.com/photos/juniorjudobrno/albums/with/72157702755108484

Pěkné prázdniny.

Jirka