PARTNEŘI

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Program VIII., evid. Č. projektu SPORT VIII-0929/2017

       

SLEDUJTE NÁS

Letní soustředění 2018

                                               
20.
Srpen
2018

Letního soustředění na Šafránkově mlýně u Drahonína,které se konalo od 11. do 18. srpna 2018, se zúčastnilo 22 členů a tři trenéři našeho klubu.Užili jsme si kombinované tréninky na žíněnce pod party stanem a tréninky fyzičky na hřišti a v terénu.Zpestřením soustředění bylo srovnání při společném tréninku s cvičenkami aerobiku. Všechny účastníky musím pochválit za přístup a vytrvalost plnit tréninkové úkoly v tropických vedrech. Navíc se některým našim členům podařilo získat vyšší kvalifikaci, tzn. vyšší pásky:

  • Štěpán Hřebíček – 5.Kyu, nejmladší účastník
  • Matěj Adam – 5.kyu
  • Vojta Košulič – 5.Kyu
  • Bertík Táborský – 4.kyu, téměř bezchybný
  • Veronika Tučníková 4.kyu
  • Míša Horák – 3.Kyu

Fotky jsou na:

IMG_4869

Všem gratuluji a věřím, že se náš tým závodníků rozšíří.

Jirka